Yasin Kitabı

Yasin Kitabı Nedir?

Yasin kitabı; mevlüt, sünnet,söz, nişan, asker uğurlaması gibi özel günlerdeki dini amaçlı toplantılarda dağıtılan geleneksel mevlüt hediyeliklerinden birisidir. Dağıtılacak mevlüt türüne göre değişik renklerde ve değişik boyutlarda tasarlanmış, farklı konseptlere uygun şekilde hazırlanmış bir çok türde yasin kitabı mevcuttur. Yasin cüzü ile ilgili merak edilen ve çokça sorulan soruları cevaplamaya çalışalım.

Cenaze İçin Yasin Kitabı

Vefat mevlidi veya diğer adıyla cenaze mevlidi için tercih edilen yasin kitabı çeşitleri, bebek mevlidi ve diğer mevlitlerde dağıtılan yasin kitabından biraz farklıdır. İçerik olarak cenaze yasin kitabının da diğer yasin cüzlerinden farkı yoktur ancak dış kapak tasarımı diğerlerine göre farklıdır. Cenaze yasin kitabında koyu ve mat renkler kullanılır. Siyah, yeşil ve lacivert renkli yasin kitapları cenaze mevlidi için daha uygundur.

İsim Baskılı Yasin Kitabı Toptan

Mevlüt hediyesi yasin cüzleri isim baskılı olarak tasarlanmaktadır. Adına mevlüt okutulacak olan kişinin ismi ve bunun yanında diğer bilgilerle birlikte kısa ayet ve dua eklenerek isim baskılı yasin kitabı hazırlanır. İsim baskılı yasin kitabı toptan olarak sitemizden kolayca temin edilebilmektedir. Kategorilerimiz içerisinde mevlidiniz için gerekli olan her çeşit isim baskılı yasin kitabını toptan ve uygun fiyatlarla satın alabilirisiniz.

Yasin Kitabı Elmalılı Hamdi

Yasin kitabının içerisinde Türkçe okunuş ve Türkçe meal mevcuttur. Meal olarak Elmalılı Hamdi Yazır'ın ( rah.) meali kullanılmaktadır. Elmalılı Hamdi Yazır Meali, İslam alimleri tarafından en çok tavsiye edilen meallerden biridir. Son derece anlaşılır ve idrak edilebilir bir mealdir.

Alt Kategoriler

Göster:
Sırala:

Lüks Bebek Yasin Kitabı - Kahverengi

Lüks Kapak Yasin.128 Sayfa Çanta boyLüks Karton Kapak 1.Hamur Şamua KağıtÖzel günleriniz için kişiye..

3,00 TL KDVsiz: 2,97 TL

Lüks Erkek Bebek Yasin Kitabı - Mavi

Lüks Kapak Yasin.128 Sayfa Çanta boyLüks Karton Kapak 1.Hamur Şamua KağıtÖzel günleriniz için kişiye..

3,00 TL KDVsiz: 2,97 TL