Kokulu Tesbih

Gül Kokulu Tesbih

Gül kokulu tesbih, yasin cüzü ile birlikte mevlütlerde dağıtılan geleneksel mevlit hediyeliklerindendir. Kokulu tesbih, renk ve model bakımından çeşitlilik gösterdiği için her mevlide uygun model kolaylıkla bulunabilmektedir. Gül kokulu tesbih genelde kutulu olarak dağıtılmaktadır.

Kokulu Tesbih İmalatı – Kokulu Tesbih Nasıl Yapılır?

Kokulu tesbih imalatında hammadde olarak plastik kullanılmaktadır. Gül kokulu tesbih makine ortamında uygun kalıpların kullanılmasıyla üretilmektedir. Tesbih taneleri bu şekilde üretildikten sonra dizim aşamasına geçilmektedir. Tesbih dizimi elde yapılmaktadır. Dizim aşamasından sonra teşbihin kokulanması sürecine geçilmektedir. Tesbih kokulandırmasında gül kokusu kullanılmaktadır. Kokulandırma işleminden sonraki aşamada tesbihler kutulanmakta ve dağıtıma hazır hale gelmektedir. Kutulu tesbih üzerine kişiye özel isim baskılı etiket yapıştırılabilmektedir.

Kokulu Tesbih Fiyatları – Kokulu Tesbih Ne Kadar?

Kokulu tesbih fiyatları ürüne ve satıcı firmaya göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak diğer tesbih türlerine göre kokulu tesbih fiyat olarak gayet uygundur. Kokulu teşbihin fiyatına etki eden faktörler, tesbih ebatları ve tesbih kutusunun modelidir. Mevlüt için toptan kokulu tesbih fiyat olarak daha uygun olabilmektedir. Kokulu tesbih fiyatları 1 TL ile 3 TL arasında değişebilir.

Kokulu Tesbih Nereden Alınır?

Kokulu tesbih hac ve umre hediyeliği satan mağazalarda bulunan bir üründür. Ancak internetten mevlüt için kokulu tesbih toptan ve uygun fiyatlara kolayca alınabilmektedir. Mevlidhediyelikleri.com’ sitesinden gül kokulu tesbih modellerini toptan ve ucuz fiyatlara kolayca satın alabilirsiniz.       

Bu kategoride henüz ürün Yok.