Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.mevlidhediyelikleri.com adlı web sayfamız diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Sitemizin kayıt formunda istenilen iletişim bilgileri, (isim, adres, telefon, email vb.) hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Olağanüstü bir durumda Savcılığın isteyebileceği için IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.


Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü


Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin (www.mevlidhediyelikleri.com) ilyas dekoratif aksesuar imalar ve satış a ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


Güvenlik

Kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firma taafından uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.


- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

- Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

- Sitemizde Güvenli Alışveriş içi SSL Sertifikası Mevcuttur


SSL güvenli bir şekilde veri transferi için kullanılır.Girilen kredi kartı bilgilerini özel yöntemlerle şifreleyerek güvenli bir şekilde bankanıza ulaşmasını sağlar.


Sitede SSL sertifikasının olduğunu anlamak için ödeme sayfasında url ye bakılır.Url : https ile başlıyorsa sitede SSL sertifikası mevcuttur.


Sitemizde kullandığımız  RapidSSL;  x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.

- Sitemizde ödeme sistemi olarak (iyzico Güvenli Ödeme Sistemi) kullanılmaktadır.


iyzico ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, BDDK lisansı ile PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonun hizmeti sunar.


- Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL setifikası) ve filtrelerini sahiptir.


Önemli Not : Sitemizden yaptığınız alışveriş sonrasında, kredi kartı ekstrenizde, işyeri adı kısmında, sitemizin adı yerine (iyzico  Ödeme Hizmetleri) ifadesini göreceksiniz.